wz

Příběh Jarky 

Je mi 27 let a celý život jsem bojovala s přebytečnými kily. Držela jsem stovky diet, ale žádná neměla trvalý efekt. Časem jsem vždy začala jíst stejně jako před tím a zhubnuté kilogramy byly zpět a ještě k nim nějaké přibyly. Postupem asi 10 let jsem se dostala při výšce 173 cm na váhu 88 kg. Ve 26 letech jsem otěhotněla a právě nyní byla moje váha na samém vrcholu. Po porodu mi váha zůstala na 94 kg a začal můj nový a poslední boj s nadváhou.

Začala jsem běhat, chodit do posilovny, omezila jídlo. Váha šla dolů, ale byla jsem pořád unavená, ve stresu a zhoršila se mě pleť – objevilo se akné. Po 3 měsících takového moření se váha zastavila a následných pár měsíců vůbec neklesla. Vyhledala jsem tedy odbornou pomoc.

Dostala jsem vypracovaný jídelníček podle kalorií. Počítala jsem tedy kalorie a stále měla hlad, váha šla dolů, ale veškeré kilogramy, které jsem zchodila, byly jen svaly L.

Nevzdala jsem to a navštívila jsem tedy studio XL-S linie. Přístup mého výživového poradce byl úplně jiný. Tady jsem opravdu dostala pomoc, na kterou jsem dlouho čekala. Rady byly velice srozumitelné. Individuální program mi vyhovoval. Nepočítala jsem žádné složité kalorie. Stravovala jsem se podle glykemického indexu potravin a metabolického typu. Úplně mě vymizely moje chutě na sladké, zmizela únava i stres a pleť se začala lepšit. Po 5 měsících jsem zhubla 11 kg (pouze tuk) a váha jde stále dolů. Poradce mi pomohl vybrat vhodnou pohybovou aktivitu a „světe div se“, mě to stále baví J.

Díky studiu XL-S linie mám váhu konečně pod svým dohledem, dále mám vynikající a bezchybnou pleť (akné úplně vymizelo), veliké množství pozitivní energie a pořádnou chuť do života a mnohem spokojenějšího manžela..

hubnuti2


Příběh Martiny

   

Ahoj, jsem Martina a pro pomoc studia XL-S line jsem se rozhodla, když už moje váha byla 107kg. Nechtělo se mi už nic dělat, chodit do společnosti, s přáteli, kupovala jsem si  pánské oblečení, což mému sebevědomí vůbec nepomáhalo. Začala jsem se stydět i před svým přítelem, což už bylo hodně špatné. Bylo pro mě těžké, jít si pro pomoc k odborníkům, ale stálo to za to! Momentálně vážím 89kg a cítím se naprosto skvěle. To vše jsem dokázala během 3. měsíčního programu. Poradce mi upravil jídelníček, který nebyl vůbec drastický. 5x denně pravidelně a správně jíst, není pod správným vedení žádný problém. Začala jsem 2x týdně chodit rychlou chůzí o trekových holích, sem tam vyjela na kole a kila šla dolů. Vůbec jsem nemohla uvěřit tomu, jak je to jednoduché. Zhubla jsem 10 cm v pase a nákupy už jsou pro mě zas příjemné. Pravidelné kontroly, mi pomohlo k tomu, abych v jídle nehřešila a to pro mě bylo strašně důležité. Do té doby jsem zkoušela různé diety, ale po zhubnutí 5kg mě většinou vůle povolila a já se vrátila do starých kolejí... Teď mám navyklý zdravý způsob stravování a pokračuji dál v tom, abych vypadala ještě lépe.
Děkuji za tuto pomoc a doporučila bych jí každému.

 

JEŠTĚ VÁHÁTE? Potřebujete více informací?  klikni >>>